Dron jako latająca maszyna militarna?

Drony mogą służyć jako zrzutowce. W obliczu wojny dotychczas stosowana technologia może zostać wykorzystana zupełnie inaczej. By móc bronić życie swoje i drugiej osoby wykorzystuje się potencjał sprzętów, które dla nas są źródłem rozrywki i narzędziem pracy. Ukraińscy żołnierze otrzymali od naszej fundacji takie właśnie urządzenia prosto z rzeszowskiego oddziału Fundacji Europa Bridge. Drony DJI FPV Combo stały się rozwiązaniem militarnym na wojnie.

Do dronów zamontowano pociski, które następnie spuszczane są w miejscach, gdzie żołnierze ukraińscy bronią swojego terytorium. Wojna nadal trwa, a my nie pozostajemy bierni i przychylamy się do każdej prośby kierowanej od osób walczących na Ukrainie.