Europa Bridge na koncercie charytatywnym dla ZosiKwiecień to był czas wyjątkowych wydarzeń charytatywnych! Europa Bridge na koncercie charytatywnym dla Zosi? Tak, byliśmy tam, bo pomaganie najbardziej kruchym istotom, jakimi są dzieci, jest dla nas niezwykle ważne. Na scenie Domu Weselnego Magnolia dosłownie zostawiliśmy swoje serca. Doskonale wiemy, jak ważne jest wsparcie medyczne i ochrona zdrowia. Nie mogło więc zabraknąć naszego zespołu i przyjaciół Fundacji Europa Bridge na Koncercie Charytatywnym dla Zosi chorej na rdzeniowy zanik mięśni.

Swoją cegiełkę dołożyliśmy jako liderzy licytacji rękawic bokserskich Tomasza Adamka. Byli wspaniali artyści Mateusz Mijał, Zespół Feel, Zespół Que Passa, Karol Wolski i Krzysztof Respondek. Temu wydarzeniu towarzyszyła świetna atmosfera prowadzącego Marek Rusinek. Wspólnymi siłami z Jobforme Sp. z o.o., Katarzyną Czaicką i Szymonem Dumanem udało się zrobić dużo dobrego. Wspaniała życzliwość i dobra organizacja wydarzenia pełnego pozytywnej energii, za co składamy ogromne gratulacje.

Dodamy tylko – do zobaczenia następnym razem! Wiemy, że czas wyjątkowych wydarzeń charytatywnych jest też przed nami! Jesteśmy po to, aby pomagać.

Za co nas wyróżniono?