W obliczu wydarzeń związanych z wojną na Ukrainie, Polacy wykazali postawę otwartych serc dla rodzin, które z dnia na dzień musiały pozostawić swoje domy, a niektóre z nich już dawno stały się celem ostrzałów i bombardowań. Mury tych domów, które miały być ostoją bezpieczeństwa również dla dzieci, pozostają już tylko w sferze ich wyobraźni.

Pamiętamy jednak o obywatelach Ukrainy, którzy pozostali w strefie wojny, by bronić kraju. Wiemy, że bez Naszej pomocy może zabraknąć podstawowych do życia środków. Inicjatorzy akcji humanitarnej: Jobforme Sp. z o.o. – outsourcing pracowniczy i procesów produkcyjnych oraz The Sadovsky – salony barberskie, zainicjowali zbiórkę rzeczy niezbędnych na terenie Ukrainy. Wspólnymi siłami zebraliśmy również materiały medyczne.

Jak udało Nam się dostarczyć Naszą zbiórkę rzeczową? Swoją pomocną dłoń podali Nasi ukraińscy kierowcy tirów, którzy wracali na Ukrainę, by walczyć. Po drodze zabrali zebrane dary i dostarczyli je do Charkowa, chmielnickiego i innych.

Wszystkim, którzy wyszli z ideą takiego wsparcia, ogromnie dziękujemy, ponieważ celem Naszej Fundacji jest każda inicjatywa, która niesie pomoc humanitarną. Wspólnymi siłami możemy więcej